ZMETEK Honza Šrámek a jeho 25000 Kč Denně podvod – recenze

Honza Šrámek mi nabízí, že mi bude vydělávat 25000 Kč denně, a to úplně zadarmo. Navíc nemusím mít žádné zkušenosti.

Počítadlo na webu 25000denne.com běží jako o život a ukazuje, kolik stovek tisíc už dnes vydělali uživatelé systému Honzy Šrámka. Ale co se stane, když stránku obnovíte a znovu načtete? Počítadlo se vrátí zpět na začátek na původní hodnotu. To myslím samo o sobě stačí jako důkaz, že se jedná o podvod.

Honza Šrámek podvodník

25000 kč denněKdyž budete pátrat dál, zjistíte, že je Honza Šrámek podvodník. V odkazované recenzi najdete další důkazy, jako že zkušenosti údajných uživatelů 25000 Kč Denně jsou zfalšované, najatí herci jen říkají něco, za co dostali zaplaceno.

Takže si můžete být jistí, že jeho software nikdy nebude stát 16 tisíc. Když už jsme u softwaru 25000 Kč denně, je třeba říct, že žádný vlastně neexistuje. Web Honzy Šrámka totiž přeposílá návštěvníky na Ultimate4Trading, o kterém jsem už psala.

Ultimate4Trading je zvlášť zákeřný podvod, protože jeho demo si doslova vymýšlí ziskové výsledky, takže na první pohled funguje báječně. To vše má jediný cíl, přimět vás k tomu, abyste si otevřeli účet u brokera (asi pořád ještě EZTrader) a vložili na něj peníze. Celé je to jen podvodná reklama brokerovi.

Když pak necháte program obchodovat s vašimi penězi, prodělá vám je rychleji, než si stačíte uvědomit, co se stalo. A tím to celé skončí, protože Honzu Šrámka nikdy nedohledáte, jelikož neexistuje, a broker vás pošle někam s tím, že si máte dávat pozor na to, co necháte obchodovat se svými penězi.

Co naplat, že se broker chová jako grázl, protože s radostí přijímá nové klienty od podvodníků a ví, o co přesně běží. Není to první podvod, který je spojený s EZTrader.

Shrnutí

Honza Šrámek má podvod 25000 Kč denně, jehož jediným cílem je vás nechat prodělat peníze přes Ultimate4Trading. Je to jeden z mnoha podvodů, které slibují výdělky, ale prodělá vaše peníze.

Své peníze nesvěřujte žádnému programu, obchodujte jen to, čím jste si jistí a co jste si vyzkoušeli na reálném demo účtu zadarmo u spolehlivého brokera.

Jedině tak se můžete dopracovat k ziskům při obchodování binárních opcí.

Shrnutí
Datum
Název
Honza Šrámek a 25000 Kč denně
Hodnocení
11stargraygraygraygray

Komentářů: 2

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *