Zamotá se vám hlava z podvodů Easy Cash System a Milan Thomas

V této krátké recenzi varuji před podvody, jako jsou Easy Cash System, Milatn Thomas, Pavel Tůma nebo Pavel Knapec.

V rámci obchodování binárních opcí se ráda udržuji v obraze a čtu si také ostatní weby. Nedávno jsem při tom narazila na recenze Easy Cash System a Milan Thomas, a trochu si mi z těch všech jmen zamotala hlava.

Jak ukázali v těch recenzích, všechny tyto podvody pocházejí od stejného zdroje, který střídá jména jako na běžícím pásu. V Českku a na Slovensku se tedy můžete setkat se jmény Milan Thomas, Pavel Tůma, Tomáš Mikluš, Pavel Knapec, Easy Cash System a Systém ľahkých peňazí.

Vynechávám tedy překlady do ostatních jazyků, které přinášejí celou řadu dalších jmen. Že se jedná o podvody, je velmi snadné dokázat už jen tím, že vyprávěné příběhy o zázračně zbohatnuvších jedincích jsou vždy stejné, ale jména se mění.

Stane se, že u stejné fotky jsou různá jména, nebo u stejného jména najdete dvě různé fotky s různými tvářemi na dvou různých stránkách. Jinak řečeno podvodníci stojící za fiktivními osobami Milan Thomas a Pavel Tůma v tom evidentně mají sami trochu guláš. Kam se tedy hrabe Martin Kollár.

Kdyby to nebyl podvod, bylo by to k smíchu. Včetně jejich obchodní metody, která říká, že když cena dlouho klesá, určitě se otočí, takže máte nakupovat. Tenhle styl obchodování se v angličtině nazývá hope mode a vede ke ztrátám.

Buď máte dobře otestovanou strategii, která vám přináší statisticky výhodné signály pro vstupy do protitrendu, nebo to vůbec nezkoušejte tímto stylem. Zvlášť nebezpečné je to pak na Forexu, kde vaše ztráta může růst až do margin callu, než vám broker pozici „násilně“ uzavře.

U binárních opcí riskujete jen investici do opce, ale přesto je nutnost mít dobře fungující obchodní systém a neobchodovat stylem, že se to přese už musí otočit…

Shrnutí
Datum
Název
Milan Thomas
Hodnocení
11stargraygraygraygray

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *