Varování před podvodem Profits Maker (recenze)

Recenze Profits MakerOmrzely vás vaše peníze a chcete o ně přijít? Pak je tu Profits Maker, který vás o ně připraví rychleji, než byste čekali.

Kdyby to nebyl podvod, bylo by to celkem veselé, bohužel Profits Maker se tváří jako výkonný software na obchodování binárních opcí, ale ve skutečnosti je to brak, který už použily podvody jako Algo Cash Master nebo Millionaire in PJS.

A u těchto podvodů nasbírali lidé dost zkušeností na to, aby bylo zřejmé, že tento software, tentokrát přejmenovaný na Profits Algorithm, je ztrátový. V podstatě to ani není obchodní systém, myslím si, že je to jen generátor víceméně náhodných obchodních signálů.

Přitom je vám slibováno, že vám bude vydělávat tisíce dolarů denně, a to zadarmo. Jako vážně, uvěřili byste, že vám někdo bude vydělávat milion korun měsíčně zadarmo? A ještě se kvůli tomu bude plácat s nějakými stránkami a videem? Zvlášť když první, co po vás bude chtít, je vklad vašich peněz na obchodní účet? Zamyslete se…

Prezentace podvodů bývají hrozně průhledné, alespoň z mého pohledu, ale zřejmě nejsou dost průhledné. Protože když vznikají nové a nové, zřejmě se pořád najde dost lidí, kteří jim uvěří.

Tady možná vstupuje do hry tvrzení, že výsledky Profits Maker ověřil TradeVerify.net. Když pominu, že ty stránky neexistují, našla jsem zahraniční recenze dokazující, že když ještě fungovaly, bylo z nich zřejmé, že jde taky o podvod. Mimo jiné používaly fotky z fotobanky, viz. tato recenze Profits Maker na Czinvestor.cz.

A to dělá i Profits Maker, fotky z fotobanky doplní o fiktivní recenze neexistujících uživatelů, k tomu přidá pár zfalšovaných výpisů z účtů, a je to. Většina lidí asi neví, že zfalšovat takové výpisy trvá jen pár minut.

Pak se ani nesnaží zjistit, kdo Profits Maker, kdo za ním stojí, jaká společnost, odkud je, jakou má licenci atd. Protože kdyby to udělali, zjistili, že čelí zcela anonymní nabídce.

Bez dema ani krok

Opakuju, že byste neměli věřit nikomu, kdo vám slibuje peníze, ale nejdřív od vás chce vybrat ty vaše. To platí nejen u Profits Maker a binárních opcí.

U binárních opcí navíc platí, že byste neměli investovat s ničím, co jste si nemohli ověřit na demo účtu.

Klidně si demo zkuste a uvidíte, jak binární obchodování funguje a co se musíte naučit, abyste v něm vydělávali peníze. Ono to totiž možné je, ale nikdo to za vás zadarmo neudělá.

Shrnutí
Datum
Název
The Profits Maker
Hodnocení
11stargraygraygraygray

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *