VAROVÁNÍ! Obchodní ústav Martina Kollára je podvod

Tato recenze přináší detaily podvodu Obchodní ústav od Martina Kollára, zkušeností s ním je mnoho.

obchodni-ustavObchodní ústav je sice podvod nový, ale jen na oko, protože ho dobře znám z minulosti, kdy byl propagován pod jmény Abramovičova Akademie a Akademie Wagnera.

Stačí si porovnat obrázky a uvidíte, že ve všech třech případech byly použité naprosto stejné stránky Wallet Magazine a samotného Obchodního ústavu. Texty jsou naprosto identické, příběh je vždy o člověku, který se údajně naučil ziskově obchodovat binární opce a teď to zadarmo naučí i vás. Akorát tentokrát se jmenuje…

Martin Kollár

martin-kollarKollár je to samé, co před ním Wagner a Abramovič. Tedy podvodník, nebo spíš vymyšlená postava, která ve skutečnosti neexistuje. Dovolila jsem si převzít obrázek z recenze Obchodního ústavu z Opcebinarni.cz, abyste viděli, že i tentokrát byla použita fotografie z veřejné fotobanky.

Tento člověk vás tedy nemůže naučit obchodovat binární opce, protože neexistuje. Ti, kdo si ho vymysleli, zůstávají v utajení. Podle předchozích zkušeností to vypadá, že je k nám tento podvod dovážen (překládán) z Polska.

Nasvědčují tomu drobnosti v textech na webu Obchodního Ústavu.

Zkušenosti z Obchodním Ústavem

recenzeKdyž už jsme u Obchodního Ústavu, je velmi snadné dokázat, že na svých stránkách publikoval falešné recenze. Podívejte se na obrázek z článku z A1Finance.cz, kde je jasně vidět, že obrázky údajných uživatelů také pocházejí z fotobanky.

Jsou to opět vymyšlené příběhy, tito lidé neexistují, natož aby s Martinem Kollářem obchodovali binární opce.

Co můžete očekávat

Neměla jsem odvahu se do Obchodního ústavu registrovat, jelikož je to podle uvedených důkazů jasný podvod. Ale podle zkušeností s jeho předchozími verzemi a obdobnými programy si troufnu odhadnout, co se stane, pokud se Kollářovi upíšete.

Následovat bude kontakt, kdy vám bude vysvětleno, že si musíte otevřít účet u toho a toho brokera a poslat na něj peníze, abyste mohli začít profitovat z rad Obchodního Ústavu. Pokud to uděláte, budou mít vaše peníze rychlý konec, protože vám je Kollárovy obchodní signály prodělají. Ale Kollár dostane zaplaceno od brokera za to, že mu přivedl nového obchodníka. Jak prosté…

Závěr

Obchodní Ústav je podvod a Martin Kollár jen další fiktivní postava stvořená podvodníky, kteří vás budou nutit začít obchodovat s vlastními penězi podle prodělečných tipů. Takže to nedělejte!

Vždy zdůrazňuju, že pokud si chcete zkusit obchodování binárních opcí, měli byste to udělat na demo účtu, který zdarma a bez rizika. To je to správné prostředí pro testování a učení.

Jestli se pak rozhodnete pokračovat a časem obchodovat se skutečnými penězi, je už na vás, ale nejdřív se naučte obchodovat na demu.

Shrnutí
Datum
Název
Obchodní Ústav
Hodnocení
11stargraygraygraygray

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *