Tomáš Stodola recenze

Tomáš StodolaPodvody s binárními opcemi se na nás nějak valí, ve schránce mi přistál spam podepsaný Tomáš Stodola. Tento pán vypráví příběh o zbohatnutí, který jsem už někde slyšela…

Dokonce viděla. A vypadá úplně stejně, jmenuje se Miroslav Kadlec a jeho stránka je úplně stejná jako ta, kterou má Tomáš Stodola. Nemám, chuť zkoumat, který z těchto podvodníků byl první, rozhodně je jisté, že ani jeden z nich ve skutečnosti neexistuje a binární opce neobchoduje.

Ty stránky jsou naklonované a stejné se dají najít v zahraničních jazycích, v němčině pod jménem Paul Junker. Kdyby to nebylo k pláči, bylo by to k smíchu, jak stránky od sebe kopírují včetně nesmyslů, které obsahují.

Prezentované výpočty zisků z obchodování neodpovídají návratnosti, kterou brokeři nabízejí, takže to vypadá na výplod nějakého marketingového guru, který dostal za úkol získat nové klienty – obchodníky – ale pořádně si neprostudoval produkt, který nabízí. Tohle je prostě sprostá reklama pro brokera, nejde už ani o nekalou praktiku, ale rovnou o podvod.

Je to škoda, protože binární opce si zaslouží jinou pozornost. Podle mě je to fascinující obchodní nástroj, protože díky své jednoduchosti otevírají obchodování lidem, pro které by jinak bylo komplikované. Zapomeňte na to, že z vás za měsíc budou milionáři a pokud vás obchodování zaujalo, nejdříve si otevřete demo účet a zkuste si to bez rizika. Pak uvidíte, jestli je binární obchodování pro vás nebo ne.

Aktualizace

Tak jsem při běžné surfování po internetu narazila na reklamu, kterak si 90letá paní vydělala jmění jednoduchou metodou. Ze zvědavosti jsem na reklamu kliknul a hádejte, kam jsem se dostala? Na Stodolovy inovované stránky. Změnil jen pár detailů, jinak jsou stejné jako v době, kdy jsem psala tuto recenzi.

A hned jsem si všimla dalšího důkazů, že je to podvodník. Když jsem psala tuto recenzi, měl na svých stránkách, že byl kamioňákem do roku 2014, viz. první obrázek. Teď uvádí, že do roku 2015. A zde Tomáš Stodola má dokonce obrázek, kde uváděl, že do roku 2013.

Jak je vidět, to datum s každým rokem aktualizuje, aby jeho stránky vypadaly aktuálně. Nicméně tím také dokazuje, že je podvodník.

Shrnutí
Datum
Název
Tomáš Stodola - binární opce
Hodnocení
11stargraygraygraygray

1 komentář

  1. Díky, Kláro, za připoměnutí. Na tyto podvody je třeba neustále upozorňovat, jelikož jsou extrémně nebezpečné pro lidi neznalé problematiky. Řeknu Vám, že ty stránky od sebe ani nekopírují, vede to vše jeden a tentýž člověk a cílem je nachytat obchodníky ke zmíněným brokerům, kde za to dostane finanční kompenzaci a věru ne úplně malou, řádově několik tisíc Kč za každého “chyceného obchodníka”.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *