Recenze Pattern Trader – podvod na druhou

Máme tu další automatizovaný obchodní systém na binární opce, jmenuje se Pattern Trader a nabízí ho podvodník Pavel Buřič.

Buřič říká, že je Pattern Trader robot, který dokáže zcela sám obchodovat a vydělávat 2200 eur každý den. To je obrovská částka, která dá za měsíc dohromady přes milion korun.

Takový obchodní systém by měl cenu zlata, ovšem Buřič ho rozdává zadarmo. Divné, že? Ano i ne.

Proč je Pattern Trader podvod

Recenze Pattern TraderBuřič dobře ví, proč svůj program rozdává zadarmo, vydělá mu totiž peníze. Ale vám peníze prodělá. Je to totiž dobře známý podvod. Známý především v zahraničí, ale už i u nás, takže si stačí přečíst recenze Pattern Traderu, abyste viděli, co je tento program zač.

Úsměvné je, že v zahraničí za ním stojí různá jiná jména, jako třeba Philipp Schneider, i když je příběh naprosto identický jako ten český Pavla Buřiče.

To samo o sobě dokazuje, že je ten příběh jen pohádkou, která vás má ošálit a přesvědčit k tomu, abyste se registrovali a začali obchodovat s tímto programem.

A nevěřte zkušenostem uživatelů, které jsou k vidění na webu Pattern Tradera, ty jsou také naprosto vymyšlené a lidé na obrázcích nemají ani tušení, že jejich tváře byly zneužity pro recenze tohoto programu.

Jak vás připraví o peníze

A teď k jádru samotného programu. Když se registrujete, že chcete vydělávat peníze zadarmo, první, co po vás budou chtít, je vklad vašich vlastních peněz na účet u brokera, kterého si nebudete moct vybrat.

Je to proto, že Buřič není nic jiného, než podvodník, který za peníze nahání nové platící zákazníky spřátelenému brokerovi. Tak on vydělává, zatímco jeho bezcenný program vám peníze prodělá. Takhle to je se všemi podvody, které jsem doposud viděla.

Hodnocení

Recenze Pattern Trader jasně ukazují, že jsou zkušenosti s tímto programem negativní, je to podvod, který prodělává peníze.

Říkám to vždy, pokud chcete opravdu vydělávat peníze binárním obchodováním opcí, otevřete si bezplatný demo účet a učte se, dokud nebudete umět obchodovat ziskově.

Do té doby nemá cenu obchodovat se skutečnými penězi.

Shrnutí
Datum
Název
Pattern Trader
Hodnocení
21star1stargraygraygray

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *