Proč je Vydělávej s Filipem podvod se dozvíte v této recenzi

Vydělávej s Filipem Horákem je nový projekt na obchodování binárních opcí, o kterém je tato recenze a varování.

Co je Vydělávej s Filipem

Vydělávej s Filipem recenzeFilip Horák údajně je úspěšný obchodní binárních opcí. Jeho ziskový systém je založený na algoritmu, který získal v rámci práce u firmy Genius Tech a který později se svými přáteli zdokonalil. Tento algoritmus nyní vydělává přes 30 tisíc korun denně a neustále se prý zlepšuje.

Horák ho chce prodávat za 199.999 Kč, ale nejdříve ho potřebuje řádně otestovat, a proto hledá 60 testovačů, kterým ho nechá zadarmo. Takže těchto 60 lidí má vydělávat přes 100 tisíc korun týdně, a to zadarmo. Tolik k pohádce o Vydělávej s Filipem.

Vydělávej s Filipem podvod

Pokud věříte tomu, že vám někdo bude vydělávat stoky tisíc korun měsíčně, přičemž vy nebudete muset nic dělat a nic vás to nebude stát, máte problém. A to nejen vzhledem k podvodu Vydělávej s Filipem, ale také proto, že můžete naletět spoustě jiných podvodů. Pohádky o penězích zadarmo vyprávějí jen podvodníci a vy jim nesmíte věřit.

Horákův program je podvodHorák sice svůj podvodný program nikdy prodávat nebude, ale i kdyby, myslíte, že by stál 200 tisíc korun, když dokáže vydělávat skoro milion měsíčně? Také nesmysl, že? Ale teď k hmatatelným důkazům.

této recenzi Vydělávej s Filipem jsem našla důkazy, že se stejný podvod existuje v zahraničí pod jménem 50k a Week a je uváděn člověkem jménem Josh Harris. Naprosto stejný příběh, ale jméno ústřední postavy se liší. Vydělávej s Filipem je tedy pouze lokalizovaný podvod do češtiny.

tomto článku o Horákovu programu najdete obrázek obchodního softwaru, na kterém je vidět, že úplně stejný software používá celá řada dalších podvodů. Není to tedy speciálně vyvinutý software pro tento účel, je to univerzální nástroj podvodníků.

Jak vás připraví o peníze

Mnoho lidí podlehne podvodům jako Vydělávej s Filipem na základě falešných recenzí a zkušeností, které se na webu toho programu nacházejí. Je třeba si uvědomit, že takové recenze a zkušenosti si vyrábějí podvodníci sami.

Pokud byste měli chuť si Vydělávej s Filipem zkusit, protože je přeci zadarmo a nemáte co ztratit, také se pletete. Program totiž je zadarmo jen zdánlivě. Dokud nevložíte alespoň 10 tisíc korun na účet u brokera, který vám bude nadiktován, nebude program aktivní.

A to je přesně cesta, jak vás podvodníci připraví o peníze. Vy je pošlete na účet u brokera a software Vydělávej s Filipem vám je pak prodělá.

Závěr

Vydělávej s Filipem je podvod, který z vás vyláká peníze na vklad na obchodní účet a pak vám je prodělá.

Pokud vás zajímá možnost vydělávat peníze obchodováním, zkuste si bezplatný demo účet. Na něm sami uvidíte, jak je obchodování těžké, a co všechno se musíte naučit, abyste mohli uspět.

Shrnutí
Datum
Název
Vydělávej s Filipem
Hodnocení
11stargraygraygraygray

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *