Proč je Free Diamond App podvod – recenze

Do mé emailové schránky chodí už asi rok spam jménem Free Diamond App, což není nic jiného než podvod využívající binární opce, proto jsem se rozhodla před ním varovat prostřednictvím této recenze, určitě mu nesvěřujte své peníze!

Proč je tento systém podvodný, shrnu v několika bodech

Nereálné výsledky

free diamond appV prezentaci jsou vám předloženy údajně reálné výsledky z obchodování, jenomže nejsou. Jsou to vymyšlená čísla. Jak jsem to poznala? Podle několika věcí. Na stránky Free Diamond App jsem v minulosti koukala už několikrát a ty obchodní výsledky tam byly vždy stejné, respektive se cyklicky opakují, jen se u nich přepisoval datum, velmi pravděpodobně automaticky. Tohle můžou ti podvodníci rychle změnit, ale je tu další důkaz.

Podívejte se na přiložený obrázek, zachytila jsem údajné reálné výsledky dnes, kdy je u nich uváděno dnešní sobotní datum. Jsou tam obchody z celého dne, desítky obchodů na měnových párech. Jenomže v sobotu jsou burzy zavřené, kurzy se nehýbou, a tudíž není možné binární opce obchodovat! To je naprosto jasný důkaz, že jde o vymyšlená čísla.

Protichůdná tvrzení

Na webu Free Diamond App se dočtete, že „až 93,74 % transakcí může být zakončeno ziskem“. Klíčové je to slovíčko „až“, znáte to z jiných reklam, to vždy značí nedosažitelné maximum. Nicméně k tomu podvodníci dodávají, že „až 90 % obchodníků je úspěšných“. Tak to už je naprostý nesmysl. Ten jejich systém má obchodovat za vás. Takže buď je ziskový nebo není, nic mezitím není. Tudíž všichni lidé, kteří ho používají, jsou spolu s ním ziskoví nebo ztrátoví.

Zkrátka není možné, aby při používání Free Diamond App byl někdo ziskový a někdo nebyl. Ten systém je jednotný, tudíž všichni obchodníci s ním musí mít stejné výsledky a není možné, aby 10 % z nich mělo výsledky jiné. To je jako kdybyste řekli, že až 90 % lidí, kteří nastoupili do autobusu, se s ním svezli. Když do něj nastoupili a jeli, tak se všichni uvnitř svezli, ten autobus je jeden, a když jede, tak s ním jedou všichni, není možné, aby 10 procent z nich nejelo.

Rádoby zadarmo

Další past na zájemce o vydělávání peněz je slib zdánlivého poskytnutí Free Diamond App zdarma. Autoři tvrdí, že jinak stojí jeho používání stovky eur měsíčně. Nestojí, je to výmysl, spam na tento systém mi chodí do schránky už asi rok a vždy jakoby náhodou je teď možné ho vyzkoušet na 90 dní zdarma. Princip je ale ten, že si musíte otevřít obchodní účet a složit na něj alespoň 250 dolarů, takže žádné zadarmo!

Co je ve skutečnosti Free Diamond App

free diamond appKrátká odpověď zní podvod. Delší odpověď je taková, že je to sprostá reklama, která nahání nové obchodníky brokerovi, zrovna teď je to NRG Binary, ale to se může časem změnit. Kdo ji dělá, netuším, ale určitě je placená, proto si vymyslel ten příběh o pohádkových ziscích. Že se jedná o čuňárnu poznáte už podle toho, že si hned musíte otevřít účet a musíte při tom zaškrtnout, že akceptujete podmínky (terms and conditions), ale na ty není nikde odkaz, nemůžete si je nikde přečíst.

Poučení

Zapomeňte na Free Diamond App a podobné podvody, které vám slibují, že vám budou samy vydělávat peníze. Tak to prostě nefunguje, a pokud svěříte své peníze nějakému takovému automatickému systému, prodělává vám je. Vydělávat peníze na binárních opcí můžete jen tak, že je budete obchodovat sami, musíte se to nejdřív naučit na demo účtu.

Shrnutí
Datum
Název
Free Diamond App
Hodnocení
11stargraygraygraygray

1 komentář

  1. V propagacnim videu se tvrdi, ze je program urcen pouze pro omezenou skupinu lidi. Prvni lez, ktera ma pravdepodobne zvysit duveryhodnost aplikace. Reklama na Free Diamond App se dostava do emailovych schranek v podobe nevyzadane posty a objevuje se jako placena reklama . Takto prece nevypada kampan aplikace pro vyvolenou skupinu lidi.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *