Pozor na Profit Signals Pro – recenze podvodu!

Profit Signals Pro recenzeNepotřebujete žádné zkušenosti, abyste mohli začít. I když jste to nikdy dříve nedělali, můžete snadno vydělávat peníze – takhle se profiluje prezentace Profit Signals Pro – nového podvodu s binárními opcemi.

Je to smutné, ale binární opce jsou častým terčem podvodníků, kteří je zneužívají pro vlastní obohacení. Nechají se platit od brokera za dohazování nových klientů a pak používají lži, aby nové zákazníky dohodili. Takhle přesně fungují podvody a Profit Signals Pro je jedním z nejnovějších.

O jeho existenci jsem se dozvěděla v recenzi Profit Signals Pro na Opcebinarni.cz, a když jsem si ho sama prohlédla, bylo mi jasné, odkud vane vítr.

Je to jeden a ten samý tým podvodníků, který v ČR vytvořil už řadu projektů, poznáte to mimo jiné na hlase údajného Pavla M., dělal už hodně takových videí. Podle někdy krkolomné češtiny na stránkách nejen Profit Signals Pro se ale zdá, že jsou tyto projekty spíš řízeny ze zahraničí a překládány všemi možnými způsoby.

Princip je ten, že vás oklamou příběhem o výdělečném obchodním systému, který dostanete zadarmo. Ve skutečnosti je to ale bezcenný a ztrátový šmejd, takže když s ním začnete obchodovat svůj účet, nestačíte se divit, jak rychle vám mizí peníze.

Tento princip se opakuje u všech podvodů, a i když už se název nějakého z nich provaří, podvodníci přijdou s názvem novým, a kolikrát se ani neobtěžují změnit samotný program, prostě jen přemalují barvičky a logo.

Takže určitě neinvestujte své peníze na základě signálů Profit Signals Pro ani žádného jiného obchodního systému, který jste si nemohli nejdřív vyzkoušet na demo účtu.

Až když si něco na vlastní kůži ověříte jako ziskové, můžete opatrně začít s investováním vlastních peněz, to je základní pravidlo tradingu nejen binárních opcí, ale obecně. Než abyste hledali někoho, kdo vám naobchoduje majlant, věnujte svůj čas něčemu užitečnému a reálnému, tedy stavění vlastní ziskové strategie.

Shrnutí
Datum
Název
Profit Signals Pro
Hodnocení
21star1stargraygraygray

1 komentář

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *