Podvod Pavla Kováče jménem Binary Bot Pro

Jak postupně zjišťuji, podvody s binárními opcemi začínají českému internetu dominovat, a proto před nimi budu více varovat. Jedním z nich je systém BinaryBotPro, který má na svědomí údajný Pavel Kováč.

Osobní zkušenosti s tímto systémem nemám, ale trochu jsem pátrala a na analýzu Binary Bot Pro jsem narazila na opcebinarni.cz. V tom článku máte několik důkazů, že se jedná o zcela jasný podvod.

Příběh je vymyšlený, Pavel Kováč vůbec neexistuje, jen se jedná o překlad zahraničních stránek a změnu jména. Vtipné je, že i ty velmi líbivé výpisy z bankovních účtů jsou stejné, jen jména přepsali. Je to tedy klasický hoax neboli podvrh.

Na Opcebinarni.cz dokonce ten systém i testovali, což bylo podle mě zbytečné, nicméně potvrdilo se, že jde o totální brak. Představa, že budete brát obchody podle signálů nějakého automatického systému na binární opce a budete vydělávat, je naprosto bláhová.

Takže se nenechte zlákat nefunkčními zkratkami, jako je Binary Bot Pro, a raději se rovnou do binárních opcí ponořte a poznejte je. Čím dřív se s nimi začnete seznamovat, tím dřív bude blíž k vlastnímu ziskovému obchodování. Otevřete si demo účet a trénujte, dokud nebudete ziskoví, pak přejděte na živý účet, to je jediný správný postup.

Shrnutí
Datum
Název
Pavel Kováč a Binary Bot Pro
Hodnocení
11stargraygraygraygray

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *