Kryptoměny jsou teď prý levné a je vhodné nakupovat

Narazila jsem na zajímavý článek, podle kterého je teď ideální doba na nákup kryptoměn.

bitcoinPro investory do kryptoměn je letošní rok těžký, protože většina kryptoměn od ledna ztratila více než 50 procent hodnoty. Pokud jste nakupovali loni v prosinci, asi jste ve ztrátě. Pokud jste nakupovali dřív, je šance, že jsou vaše pozice ještě v zisku.

Ale většina lidí je stejně zklamaných, protože všichni doufali v opakování divokých růstů z loňské roku, kdy zhodnocení o tisíce procent byly zcela běžné.

Podle Dana Moreheada, což je šéf investičního fondu Pantera, který je zaměřen právě na kryptoměny, ale další růsty přijdou, takže je dobré kryptoměny nakupovat teď, protože jsou velmi levné. Řekl to v rozhovoru pro CNBC.

Morehead vysvětlil jednoduchý ukazatel, podle něj jsou kryptoměny levné, když ceny klesnou k dlouhodobému klouzavému průměru 230 (MA230). Což je právě teď.

V takovou dobu když jste v posledních šesti letech nakupovali, tak jste během jednoho roku dosáhli na zhodnocení 239 procent, v průměru.

K tomu šéf Pantery dodal, že až budou regulované služby pro uschování kryptoměn, což by mělo být ještě letos, přiteče do kryptoměn hodně institucionálních peněz, což by mělo trhy opět rozhýbat směrem nahoru.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *