Jak si vybrat brokera binárních opcí

Dnes si vysvětlíme kroky, které byste měli udělat, když přemýšlíte, jak si vybrat brokera na binární opce.

1.    Regulace

V první řadě byste měli na svůj seznam kandidátů zařadit jen regulované makléřské společnosti. Co je regulace binárních opcí, jsme si už vysvětlili. Důvody tohoto kroku jsou zřejmé, jde o vaše peníze, takže potřebujete ochranu v podobě pojištění vkladu a dozoru nezávislého státního orgánu, který bude dávat pozor na to, jak broker s vašimi penězi nakládá.

2.    Sídlo

Pro nás jako občany české republiky lze doporučit především brokery binárních opcí se sídlem v Evropské unii. Ti totiž podléhají legislativě nám blízké a komunikace a kontakt s nimi jsou mnohem snazší. Regulované brokery totiž můžete najít třeba také v zámoří, tam ale pro vás bude obtížnější cokoliv řešit, pokud byste museli.

3.    Pověst a spolehlivost

Společnost může být regulovaná, přesto se může ke svým zákazníkům chovat špatně. Proto je dobré zvažovat jen ověřené brokery, kteří mají slušnou pověst mezi obchodníky. Pokud jsou na někoho špatné ohlasy, vyhněte se mu. Zkušenosti ostatních jsou mnohem důležitější než nějaké reklamy, recenze nebo regulace.

4.    Podpora v českém jazyce

Většina brokerů nabízí komunikaci v různých jazycích, téměř vždy alespoň v angličtině. Pokud vám cizí jazyky nedělají problém, nejste v tomto ohledu omezeni. Pokud ano, najděte si brokera, který umí česky. Moc jich není, ale jsou.

5.    Obchodní platforma

Pro někoho se to možná může zdát důležitější, ale obchodní platformu zařazujeme až nakonec, protože u binárních opcí jsou si velmi podobné a jejich ovládání je velmi intuitivní. Vystačíte si s internetovým prohlížečem a zadávat obchody se naučíte během dvou minut, aniž byste k tomu potřebovali manuál.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *