eXbino – recenze brokera binárních opcí

exbino recenzeV posledních dnech mi přišlo několik dotazů na brokera eXbino. Jak se zdá, v rámci přeložení stránek do češtiny zahájil u nás reklamní kampaň. Proto tato malá recenze, abych odpověděla na všechny otázky najednou.

Řeknu rovnou, že jsem s tímto brokerem nikdy neobchodovala, a tudíž s ním nemám žádné osobní zkušenosti, nicméně podle mého názoru není vhodné s ním obchodovat. Proč? Důvodů je více, z toho jeden velmi podstatný.

Ten hlavní je, že eXbino udává sídlo v Gibraltaru. To na jedné straně nedokážu snadno ověřit online (v rejstříku http://www.companieshouse.gi to nejde), na straně druhé to znamená, že jako broker není regulovaný. To znamená, že kromě absence finančního dozoru nejsou vklady klientů pojištěné jako u společností, které sídlí v EU. Znamená to také, že nemá licenci od České národní banky, takže by správně vůbec neměl binární opce českým obchodníkům nabízet.

V případě problémů byste tedy neměli kam se dovolat, na rozdíl od regulovaných společností, u kterých se vždy můžete se stížností obrátit na regulátora.

Pátrala jsem dál, jaké jsou zkušenosti s eXbino ostatních obchodníků, a našla jsem recenzi jednoho podvodu s tímto brokerem spojeným (http://opcebinarni.cz/simple-trade-exbino-a-binarni-opce), což na něj nevrhá to nejlepší světlo. Moje doporučení tedy je s touto firmou neobchodovat, držte se regulovaných brokerů.

Shrnutí
Datum
Název
eXbino
Hodnocení
11stargraygraygraygray

Komentářů: 3

  1. A proč neobchodovat?? Na jiném webu psali že je to v pohodě, dokonce to tam zkoušeli. Možná protože tohle je starší recenze?

    1. Hlavní důvod je pořád stejný, eXbino je neregulovaný broker, takže vaše peníze na obchodním účtu u něj nejsou nijak chráněné. Může s nimi utéct a vy už je nikdy neuvidíte. Kromě toho eXbino nesmí poskytovat své služby v ČR, nemá licenci, takže pokud to dělá, dopouští se nelegální činnosti. Kdo pošle své peníze nějakému brokerovi na Antily, je skutečně dobrodruh…

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *