Důležitost demo účtu pro binární opce

Obchodování binárních opcí a vydělávání peněz je cíl, kterého chceme všichni obchodníci dosáhnout, ale vede k němu relativně dlouhá cesta. Tu se dnes pokusím nastínit v tomto článku.

Přípravy

Pokud jste si obchodování ještě nezkusili, tak vězte, že není možné začít investovat své peníze bez potřebných příprav. Respektive možné to je, ale vedlo by to jen ke ztrátám, což pochopitelně nikdo z nás nechce.

Obchodovat můžete různými způsoby, tím nejčastějším asi je na základě technické analýzy, tedy podle cenových grafů. Z toho vyplývá, že začít byste měli studiem grafů. Začátečníci by si měli začít procházet grafy zpět do historie, začít můžou třeba u pětiminutového rozlišení.

Cílem takového procházejí je hledat situace, které se opakují a které mají jasnou tendenci ústit v cenový pohyb určitým směrem. U binárních opcí nám stačí úspěšnost obchodů těsně pod 60 procenty, ale čím vyšší, tím rychleji náš účet bude růst.

Zmíněné situace můžou vypadat různě, třeba na svíčkových grafech můžete hledat různé formace, které naznačují pohyb určitým směrem. Často se obchodují také různé odrazy ceny od významných úrovní. Možností je mnoho a každý by měl obchodovat to, co mu sedne nejlépe.

Jestli daná situace stojí za obchodování, je otázka, kterou musíte prověřit v několika krocích. Tím prvním testování na historických datech, pro prvotní posouzení chce otestovat desítky výskytů dané situace. U nich si spočítáte úspěšnost a získáte představu, jestli má smysl pokračovat dál.

Demo

Takhle vypadá demo účet.
Demo vypadá úplně stejně jako skutečný účet.

Pokud jste při testování na historických datech dospěli k závěru, že mají vaše potenciální vstupy do obchodů potřebnou úspěšnost, měli byste začít se simulovaným obchodováním na tréninkovém účtu (přehled demo účtů pro binární opce). Na něm probíhá vše jako ve skutečnosti, jen se výsledky promítají do virtuální peněz, a ne skutečných.

Vaše finance tak nebudou trpět žádnými ztrátami, ovšem ani výdělky samozřejmě nebudou reálné. Ale zjistíte tak, zda je váš obchodní systém životaschopný. Pokud ano, můžete opustit demo účet a pustit se do skutečného obchodování.

Ale tím to celé nemusí skončit, časem můžete přijít na různá zlepšení a podobně, která je vždy lepší si znovu vyzkoušet na demu, takže se v případě potřeby neváhejte vracet k předchozím krokům.

Shrnutí
Datum
Název
Demo na binární opce
Hodnocení
51star1star1star1star1star

Komentářů: 2

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *