Držte se dál od Investly!

V této recenzi chci upozornit na další podvodný investiční projekt, který se dostal k nám do České republiky.

Podvod InvestlyPo pravdě řečeno na Investly jsem nejprve narazila v recenzi na jiném webu, ale když jsem uviděla, o co se jedná, rozhodla jsem se také publikovat varování.

Investly totiž slibuje, že vám bude vydělávat peníze v podstatě zadarmo, a to zhodnocením 7 procent měsíčně, což je 225 procent ročně. To jsou sama o sobě čísla, která by měla vyvolat podezření, jsou jasným varovným signálem, že něco není v pořádku.

Když se totiž podíváte na mezibankovní úrokové sazby, nejsou ani desetinu procenta. Většina z vás to ale asi ví ze svých běžných účtů, že jsou úroky téměř na nule. A pak vám někdo slibuje 225 procent ročně? To prostě musí být podvod.

A Investly podvod také je. Zcela jistě je to Ponziho schéma, které vyplácí úroky z vkladů nových členů do doby, kdy se systém (pyramida) zhroutí pro nedostatek peněz. Pak všichni, kromě provozovatelů, spláčou nad výdělkem.

Když už jsme u provozovatelů, tak tím údajně je společnost Serioza. Tak či tak za Investly nestojí nikdo, kdo by měl od ČNB oprávnění provozovat investiční službu, která členům zhodnocuje vklady. To znamená, že se jedná o ilegální službu, což je také velké varování.

No a pak je tu fakt, že Investly je pouhým klonem Mojezulu služby, na kterou jsem už četla stížnosti, že přestala vyplácet peníze.

Tak to prostě u těchhle HYIP chodí, chvíli peníze vyplácejí, ale pak přestanou. Musíte mít velké štěstí, abyste byli mezi prvními a něco málo vydělali, ale mnohem pravděpodobnější je, že o peníze přijdete.

Proto se od Investly držte dál. Pokud chcete své peníze zhodnotit, můžete to zkusit vlastním obchodováním. Vyzkoušet si to můžete na demo účtu.

Ale pozor, není to nic snadného, je třeba se hodně učit a postavit si ziskovou strategii, než začnete obchodovat s vlastními penězi.

Shrnutí
Datum
Název
Investly
Hodnocení
21star1stargraygraygray

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *