Dávajte si pozor na OptioNavigator

OptioNavigator
Stránka s podvodnou reklamou.

Tak se mi do emailové schránky dostala další pohádka, jistý Martin Kozel vydělává tisíce eur týdně díky systému OptioNavigator na binární opce. Přirozená zvědavost mi nedala, a tak jsem pátrala a došla k očekávanému závěru, že se jedná o podvod.

Falešný článek podepsaný jménem Sára Dudek z Trade Journal Online se tváří jako odborný text, ve skutečnosti je to ale jen špatně přeložená reklama. Podle recenze jedněch českých stránek o binárních opcích za tímto podvodem stojí broker EZTrader.

Důležité je, že žádný Martin Kozel neexistuje, jeho fotky jsou pořízené z veřejné fotobanky, je to fiktivní osoba. Celé je to jen podvodná reklama na OptioNavigator.

Co je OptioNavigator

Tento obchodní systém vám slibuje automatické obchodování a vytváření zisků na účtu s binárními opcemi. To zní velmi lákavě, ale jen si to uvědomte se všemi důsledky: program, který dostanete zadarmo, a bude vám vydělávat peníze? Sami jistě uznáte, že na této nabídce něco „nevoní“.

A je to přesně tak, četla jsem fórum, diskuze, několik ohlasů a zkušeností lidí, kteří tomuto systému své peníze svěřili, a hádejte, jak dopadli, prodělali všechno, co na svém účtu měli. Úspěšnost obchodů se pohybovala kolem 50 procent, což znamenalo dlouhodobé ztráty.

Takže pozor na OptioNavigator, určitě nepodlehněte jeho vábení a falešným slibům, akorát byste prodělali. Peníze vám nikdo zadarmo vydělávat nebude, platí to i o binárních opcích, které musíte obchodovat sami na svém účtu, abyste dosahovali zisků. Nejdříve je třeba si připravit strategii na demu, kde nic neriskujete.

 

Shrnutí
Datum
Název
OptioNavigator
Hodnocení
21star1stargraygraygray

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *