Co nasvědčuje tomu, že je Profitonline podvod

Web ProfitonlineV posledních dnech jsem dostala několik dotazů na téma nového systému na binární obchodování opcí, který se jmenuje „ProfitOnline“, najdete ho na stránkách pracujonline.net nebo pracujonline.com.

Upřímně nevím, kde se všechny tyto dotazy vzaly, zřejmě Profitonline někdo dělá velkou reklamu. Pátrala jsem proto, jaké jsou na ně recenze a ohlasy, a nic dobrého jsem nezjistila. Přečetla jsem si rozbory na několika stránkách o binárních opcích, a když jsem se pak sama podívala na stránky Pracujonline, musela jsem souhlasit, že se jedná o podvod.

V první řadě je tam falešné počítadlo zbývajících volných míst, stačí si znovu načíst stránku a pozic bude znovu plný počet. To je první znamení, že něco není v pořádku. Snaží se vás dostat pod tlak, abyste jednali rychle, a to není nikdy dobré.

Pak jsou tam smyšlené ohlasy a recenze obchodníků, ty fotky jsou zkopírované z různých míst po webu, kde jsou u nich často jiná jména. Zkusila jsem sama vložit komentář na stránku, ale nikdy se nezobrazil, takže ta diskuze není reálná.

Když pominu prapodivná jména u recenzí v pravém rámci stránky, velmi nedůvěryhodně na mě také působila prezentovaná video. Ti lidé zní jak v televizní reklamě, určitě to nevypadá jako autentické zkušenosti někoho, kdo by skutečně obchodoval.

No a samotná demonstrace obchodování je krajně podezřelá, vůbec tam nesedí časy. I když není úplně jisté, co je čas do expirace opce, co čas do vstupu a tak dále, v jednu chvíli je vidět, že uzavřené opce mají stejný čas jako otevřené opce, což je v praxi nemožné. Takže to video je evidentně zmanipulované a výsledky taky.

Moje rada proto zní: Profitonline se vyhněte. Nebo můžete zkusit oslovit autory, jestli si můžete ten obchodní systém vyzkoušet na demu, aniž byste riskovali své peníze. Jinak bych o tom vůbec neuvažovala, protože oni samozřejmě po vás chtějí, abyste si hned otevřeli účet na binární opce.

Obecně platí, abyste se měli vždy na pozoru před všemi nabídkami, které vám slibují peníze zadarmo. Nic takového nefunguje. Pokud chcete vydělávat, musíte tomu věnovat čas a učení. Binární opce jsou seriózní finanční nástroj, a podle toho je třeba s ním zacházet. Zkuste si ho, ale nejdřív na demu.

Shrnutí
Datum
Název
Profitonline
Hodnocení
11stargraygraygraygray

1 komentář

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *