Brokeři na kryptoměny

Kdybych svůj web pojala jako většina, uvedla bych tu seznam brokerů, kteří jsou „nejlepší“, ohvězdičkovala bych je, pěla na ně ódy a tak podobně. Ale to neudělám. Brokerů na binární opce jsem vyzkoušela několik iOption, 24option a OptionFair, než jsem zakotvila u Topoption, kde jsem byla delší dobu spokojená. Ale ten tak trochu usnul na vavřínech a aktuálně obchoduju u IQ Option (upozornění na obchodní rizika: váš kapitál může být v ohrožení), který má neomezené demo zdarma.

Pokusím se krátce vysvětlit důvody svého přechodu. Topoption asi v roce 2013 změnil pole binárních opcí, když jako jeden z prvních požadoval nízký minimální vklad 100 dolarů a byl hned plně regulovaný.

Další pozitivní krok pak přišel, když vylepšil obchodní platformu a přinesl základní grafy. Jenomže od té doby nic, žádné další inovace a výhody nepřinesl, zatímco konkurence nezůstala stát na místě a dál se zlepšovala, až ho předehnala.

Vedení podle mě převzal právě IQ Option, pro něhož je regulace také samozřejmostí, ale hlavně má nejlepší obchodní platformu a neomezené demo zadarmo. A jako velkou výhodu také vidím minimální investici jen 1 dolar, protože z pohledu money managementu je dobré mít možnost volit velikost obchodu s přesnosti na dolary, a ne po 10 dolarech, jako má většina ostatní.

Takže ve všech důležitých věcech je pro mě IQ Option lepší broker, a tak jsem se rozhodla přestoupit. Jediné, v čem je horší, je nabídka opcí, má jen high/low, ale mě to stačí a myslím, že většině lidí bude také, viz. moje recenze IQ Option.

Zkrátka konkurence je neúprosná, platí to nejen pro binární opce, takže kdo neinovuje a nezlepšuje nabídku, zůstává pozadu.

To je asi všechno. Žádné další brokery na binární opce doporučovat nebudu, prostě proto, že s nimi nemám zkušenosti, kromě těch jmenovaných. Pokud byste chtěli zvážit jiné, můžete si vybrat z přehledu na OpceBinarni.cz.

Shrnutí
Datum
Název
Brokeři na kryptoměny
Hodnocení
31star1star1stargraygray

Komentářů: 5

  1. Topoption dnes změnil platformu a ta je doslova likvidační. Takže odcházím. Hlavní důvod navýšení minimálního vkladu na 20 dolarů a zrušení Pro option volby.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *